Slide background

Úzká spolupráce s klientem

znejte svého překladatele a tlumočníka

jenom tak máte záruku kvalitního překladu a tlumočení.

Expresní překlady

Spěcháte na překlad? Zavolejte mi. Mám snahu vyjít svým klientům maximálně vstříc, a proto není problém pracovat přes víkend, či dlouho do noci, pokud je třeba vyhotovit překlady do druhého dne. Vše je jen o domluvě.

Profesionální kvalita a úroveň

15 let praxe v oboru jak v České republice, tak ve Spojeném království. Postgraduální studium anglického jazyka a překladatelství na Univerzitě v Manchesteru. Diplomovaná tlumočnice se zaměřením na obchod a právo. Spolupráce s rodilými, kvalifikovanými korektory.

💥

Konkurenceschopné ceny

Zadávání překladů přímo překladatelům se vyplatí. Nejenom že víte, kdo přesně Váš překlad vyhotovuje, či kdo Vám přijde na tlumočení, ale také máte nastavené dobré a transparentní ceny již od samého počátku.

Specializace překladů/tlumočení z/do anglického jazyka:

právo, obchod, EU, ekonomika, marketing, organizační řády, personalistika, vzdělávání, turistický ruch, ISO, manuály, příručky,  překlad bakalářských a magisterských prací, umělecký překlad.

Proč si vybrat pro překlad Vašeho dokumentu do/z anglického jazyka právě mne?

Váš překlad z/do anglického jazyka bude vyhotoven rychle, přesně a diskrétně. Zachování mlčenlivosti je pro mne primárně důležité. Jsem vysoce flexibilní, velmi výkonná a vyjdu Vám vstříc.

Pokud budete potřebovat pomoc se stylizací zdrojového textu v českém jazyce, bude mi potěšením. Dejte mi vědět, pro jaký účel a pro koho je překlad zamýšlen. Styl textu přizpůsobíme požadovanému účelu. Je též dobré vědět, zda je překlad určen pro tisk.

Jsem schopná přeložit i velké množství textu za poměrně krátkou dobu. V případě, že potřebujete přeložit z/do anglického jazyka větší množství textu ve velmi krátké době, spolupracuji s úzce vybranými kolegy se stejnými profesními znalostmi, kteří jsou kvalitní a pracují s nasazením.

V případě nejasností či nepřesností v poskytnutém textu se s Vámi okamžitě spojím, aby nedošlo k nedorozumění a chybnému překladu.

 • 🔀

  Flexibilita

  Garantuji Vám individuální přístup, flexibilitu a snahu vyjít Vám maximálně vstříc.

 • 👍

  Kvalita

  Vysoce kvalitní překlady z/do anglického jazyka. Profesionální úroveň tlumočení z/do anglického jazyk.

 • 💳

  Příznivé ceny

  Příznivé ceny, které nejsou na úkor kvality.

 • Zkušenost

  Patnáct let v oboru a zkušenosti jak z domova, tak ze zahraničí.

Co o mně řekli jiní

Na paní Bergerovou se naše reklamní agentura obrací s překlady již několik roků. Překlady jsou vždy “nekompromisní” 🙂 – profesionální, rychlé, z jakéhokoliv oboru a také v dohodnutém textovém formátu. Můžeme jen doporučit !

Vladimír VáchaReklamní agentura Rekap

S překladatelskými a tlumočnickými službami paní Heleny Bergerové jsme velmi spokojeni. Její přístup je velice milý, ale zároveň vysoce profesionální. Naši spokojenost potvrzuje i fakt, že její tlumočnické služby využíváme v pravidelných intervalech.

Stock Plzen-Božkov s.r.o.

Velmi si ceníme vašich služeb, zejména toho, že se na Vás můžeme kdykoliv obrátit a překlady jsou vždy hotové v termínu, jak se domluvíme. Děkujeme za vše a v budoucnosti se na Vás rádi zase s nějakou prosbou o překlad obrátíme.

Informační CentrumŽelezná Ruda
Copyright © 2013 Helena Berger
Tvorba webových stránok In Motion