Sazby

PŘEKLADY

Sazba za překlady se liší v závislosti na počtu slov, technické náročnosti, požadavcích na úpravu textu a datu dodání. Přesnou nabídku Vám sestavím na základě Vašeho textu pro překlad. Prosím pěkně, pošlete mi POPTÁVKU NA PŘEKLAD a já Vám obratem připravím cenovou nabídku.

Orientační cena za překlad NS v běžném termínu pohybuje od 250 – 350 Kč.

TLUMOČENÍ

Tlumočení je vždy účtováno jako půldenní či celodenní tlumočení plus doprava na místo tlumočení.

Sazba samotná závisí na druhu tlumočení, zda se jedná o konsekutivní či simultánní tlumočení, a na technické náročnosti.  Přesnou nabídku Vám sestavím na základě Vašich informací. Prosím pěkně, pošlete mi POPTÁVKU NA TLUMOČENÍ. Ráda Vám obratem připravím cenovou nabídku.

Orientační cena za půldenní konsekutivní tlumočení obchodní jednání obecného rázu je 2.500 Kč plus doprava a za celodenní tlumočení je 5.000 Kč plus doprava.

EDITACE TEXTU/KOREKTURA RODILÝM MLUVČÍM

Editace a korektura rodilým mluvčím se účtuje za hodinu práce. Jsme schopni Vám ve spolupráci s kvalifikovaným rodilým mluvčím připravit předběžnou nabídku, jak dlouho by přibližně trvala korektura či editace Vašeho textu. Pošlete nám prosím POPTÁVKU NA KOREKTURU a my Vám připravíme nabídku.

COPYWRITING

Cena za copywriting je určena rozsahem zakázky a specifickými požadavky klienta.  Lze účtovat jednak za hodinu práce, či se lze domluvit na pevné ceně za dílo.  Pošlete nám prosím Vaše požadavky, představu či záměr a domluvíme se na setkání či předběžné nabídce.

Copyright © 2013 Helena Berger
Tvorba webových stránok In Motion